Contact Us

شما میتوانید، بدون مراجعه به کلینیک و بصورت آنلاین و یا تلفنی برای مشاوره و تعیین وقت ، اقدام کنید . برای این منظور کافیست با شماره تماس زیر تماس حاصل کنید و یا به ایمیل فوق ، سوال خود را ارسال کنید

در غیر این صورت کافیست با کلیک بروی گزینه زیر فرم مربوطه را تکمیل و ارسال کنید

تکمیل و ارسال فرم پرسش و پاسخ

نظر سنجی

نظر شما در مورد اطلاع رسانی سایت ما چیست؟

عالی - 57.3%
خوب - 9.1%
متوسط - 7%
ضعیف - 26.6%

مجموع آراء: 143
نظر دهی پایان یافته است on: 20 مارس 2022 - 00:00

در صورتی که سیم موجب تحریک بافت‌های دهانی شما شده می‌توانید با پاک‌کن انتهای مداد آن را از ناحیه‌ی تحریک دور کنید و اگر قادر به انجام این کار نبودید آن را با یک تکه‌ی کوچک موم مخصوص یا یک تکه پنبه و یا آدامس بدون قند بپوشانید تا وقتی که به ما مراجعه ‌کنید.
اگر سیم اصلی از تیوب انتهایی خارج شد سعی کنید آن را با یک پنس و یا یک گیره‌ی ظریف به داخل تیوب برگردانید. در غیر این صورت یک تکه موم بر روی ناحیه قرار دهید و در صورت عدم موفقیت به عنوان راه حل انتهایی می‌توانید سیم را با ناخن‌گیر یا یک سیم‌چین ظریف در ناحیه‌ی نزدیک به براکت آخر قطع کنید.

 

در صورتی‌که جداکننده‌های لاستیکی از جای خود خارج شده می‌توانید دو تکه نخ دندان را از داخل آنها عبور دهید و آنها را به دو جهت مخالف بکشید و آن را در حالت کشیده بر روی تماس دو دندان مربوطه به جلو و عقب حرکت دهید تا نیمه‌ی زیرین آن از نقطه‌ی تماس دندان‌ها عبور کند در این حالت آن را رها کرده و نخ‌ها را خارج کنید.
اگر یک براکت شما از دندان جدا شده، معمولاً توسط یک ‌کش به سیم اصلی متصل می‌ماند. در این صورت اگر براکت حول سیم اصلی چرخیده و موجب آزار شما می‌شود، می‌توانید با یک موچین آن را به حالت اول برگردانید. در این فرصت با ما تماس بگیرید و مشکل خود را در میان بگذارید.
اگر تصادفاً قسمتی از وسایل خود را بلعیدید نگران نباشید زیرا بطور معمول از مسیر روده‌ها گذشته و دفع می‌گردد ولی اگر مشکل تنفسی پیدا کردید فوراً به یک مرکز اورژانس مراجعه کنید. تصویر رادیولوژی می‌تواند موقعیت قطعه‌ی مورد نظر را معلوم کند.
اگر پلاک متحرک شما شکست، آن را از دهان خارج کنید و قطعات موجود را جمع‌آوری و حفظ کنید و به ما مراجعه کنید تا در صورت امکان، آنها را برای تعمیر ارسال کنیم.
اگر پس از هر جلسه‌ی مراجعه دندان‌هایتان درد داشتند می‌توانید از مسکن تایلنول (استامینوفن)، (در صورت عدم حساسیت) استفاده نمائید.
شستشو با آب نمک ولرم می‌تواند به کاهش درد و حساسیت کمک کند.
اگر ذرات غذایی بین دندان‌ها و براکت‌ها چسبیده‌اند از نخ دندان و یا مسواک بین دندانی برای خارج کردن آنها استفاده نمائید.
اگر لثه، زبان و یا گونه‌تان زخم شده و دچار خونریزی گردیده، با انگشت خود ناحیه‌ی خونریزی را فشار دهید و در صورت عدم قطع خونریزی با ما و یا دندانپزشک خود تماس بگیرید.